Concurs cunostinte generale

  • 19.07.2015

Rezultate:

  1. Tărpiu
  2. Dumitra
  3. Cepari

Felicitări tuturor participanților!

  • 10.07.2015

întrebări și raspunsuri

  • 08.07.2015

Concursul se va desfăşura în data de 18.07.2015, pe terenul de sport al şcolii.

  • 15.06.2015

Vă comunicăm echipele câştigătoare din fiecare şcoală care vor participa în data de 18.07.2015 la finală. Felicitări tuturor participanţilor!

Dumitra: Ordace SebastianBărbosu Naomi, Bodea Denisa, Jarda Maria, Hoha Andreea

Tărpiu: Dărăban Raul, Hoha Daniel Emil, Saicu Denisa, Butuza Natalia Lucreţia, Buta Dumitru

Cepari: Rus Ana, Rus Ionuţ, Todoran Georgiana, Nedelea Vasilică, Rus Gabriel

ISTORIE                       FIZICĂ-CHIMIE                           MATEMATICA

Elevi participanţi:

Dumitra              Cepari                   Tărpiu
Ordace Sebastian Andrei – VII B  Duma Raluca Cristina – V Saicu Denisa Cristina – VII
Dumitru Antonia Sebastiana – VII B  Nedelea Vasilică – V Butuză Marcus Vasile – VII
Bora Veronica – VII B  Căluş Daniel – VI Saicu Raul Bogdan – VII
Bărbosu Naomi – VII B  Chifa Vasilica – VI Varadi Mihai Ionut – VII
Jarda Maria Ionela – VI A  Muthi Larisa – VI Nechiti Gabriel – VII
Bachiș Naomi – VII B  Rus Ionuţ – VII Candva Pădure Lavinia-VII
Flore Alina – VII A  Rus Dumitru Florin – VII Bude Gabriela Florina – VII
Bodea Denisa – VII A  Scurtu Ionela – VII Simion Rahela Maria – VII
Mihalka Maria – VII A  Todoran Georgiana – VII Doboacă Marian Florinel -VI
Plic Iuliana – VII A  Rus Gabriel – VII Burduhos Sara Daniela-VI
Talabă Alexandru – VII A  Jarda Raluca – VII Birnbaum Gabriel Sorin -VI
Tofeni Anamaria – VII A  Roş Rebeca – VIII Sutea Samuel – VI
Scuturici Andreea – VII A  Rus Ana – VIII Bogacean Alex Adrian – VII
Scuturici Robert – VII A  Ştefănuţ Dinuţa – VII Hoha Daniel-Emil – VI
Moloca Roberta – VII A  Pop Cristian Andrei – V Seni Marius Danut – VI
Moroşanu Mădălina – V B Bude Daniela Laura – VI
Guşă Alexandra – V B Tahis Toderica – V
Ciuta Cristina – V B Salac Andrei Simion – V
Dobrican Marian – VII B Sutea Ionela Nicoleta – V
Talaba Denisa Roxana – V Dărăban Raul Daniel – V
Cosmi Călin – V B Cira Raluca Lavinea – V
Ţânca Dănuţ – V B Chitta Valerica – V
Rusnac David – V B Simion Pavel Elisei – V
Gliga Andreea – V B Radu Ştefania Larisa – V
Chiş Flavia – V B Salac Filip Natanael – VII
Ciherea Amalia – V B Burduhos Daniel – VI
Hoha Andreea – V B Andras Simina Diana – V
Dumitru Rareş – V B Butuza Natalia Lucreția-VIII
Ciorceri Dănuţ – V B Ostroveanu Mihaela – VIII
Chira Florin – V B Danci David – VIII
Todoran Daria Georgeta – V A Tofeni Andreea Georgiana VIII
Chendes Corina Mihaela – V A Buta Dumitru Gabriel VIII
Bachiș Denisa Mariuca – V A
Pop Sorina Raluka – V A
Ilea Vasilica – V A
Pop Sorina – V A
Chendeș Corina – V A
Burduhos Debora – V A

 


WordPress theme: Kippis 1.15
Site creat de Horvat Marius Andrei ( 0763647747 ) - Reparatii Calculatoare , Laptopuri , Telefoane - Nasaud